Stylish 2Bed Apartment Underneath Edinburgh Castle

  • 60 м²
  • 2 спальні
  • 2 ванни кімнати

Stylish 2Bed Apartment Underneath Edinburgh Castle розташовані на відстані приблизно 1 км від залізничного вокзалу Edinburgh Waverley та на відстані 6 хвилин ходьби від Шотландської національної галереї. Wi-Fi доступний для ділових і розважальних потреб гостей.

Для вашого комфорту в цьому помешканні є душова кабіна і окремий туалет. Крім того, тут є фен і рушники.

Апартаменти оснащені кавоваркою, холодильником і духовкою, що забезпечить ваш комфорт.

Единбурзький замок знаходиться біля апартаментів, а Галерея «Гановер Файн Артс» - на відстані 12 хвилин пішки. За 15 хвилин ви зможете спокійно прогулятися до центру Единбурга. На відстані 1.6 км від Stylish 2Bed Apartment Underneath Edinburgh Castle знаходиться Музей хірургії. Аеропорт Едінбург розташований за 5 км, а автовокзал Grove Street - біля апартаментів.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Stylish 2Bed Apartment Underneath Edinburgh Castle
Festival Flat
Ціна лише для моб. пристроїв

Festival Flat

8.6
Відмінно 19 відгуків
50 м від помешкання
USD 1042 USD 938
за ніч
City Centre Ground Floor 3 Bedroom Apartment
Ціна лише для моб. пристроїв

City Centre Ground Floor 3 Bedroom Apartment

9.4
Блискуче 34 відгуки
77 м від помешкання
USD 467 USD 420
за ніч
Central Designer Flat By Castle
Ціна лише для моб. пристроїв

Central Designer Flat By Castle

8.2
Дуже Добре 37 відгуків
85 м від помешкання
USD 254 USD 229
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Едінбург Аеропорт
    13 км

    Залізничні вокзали

    Edinburgh Waverley station
    1.2 км

    Зручності

    Інтернет

    • Безкоштовний Wi-Fi в номері

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Зона відпочинку
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 16:00 до 22:00
    Реєстрація виїзду: з 09:00 до 10:00
    Часті питання
    • Чи надає Stylish 2Bed Apartment Underneath Edinburgh Castle безкоштовний Wi-Fi?
      Доступ до Інтернету надається безкоштовно в Stylish 2Bed Apartment Underneath Edinburgh Castle.
    • У цій квартирі можна розмістити домашніх тварин?
      У цій квартирі не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • Квартира Stylish 2Bed Apartment Underneath Edinburgh Castle розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Edinburgh Waverley розташований біля квартири Stylish 2Bed Apartment Underneath Edinburgh Castle.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Едінбург Аеропорт
    13 км

    Залізничні вокзали

    Edinburgh Waverley station
    1.2 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Stylish 2Bed Apartment Underneath Edinburgh Castle

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити